Д У Ш П А С Т И Р С Ь К І     О Г О Л О Ш Е Н Н Я

   

VІ ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ

Детальніше...

hramНаша літургія

 

                                            

                                                             

VІ Великодня Неділя

 Рік Б

 

Читання з Діянь Апостолів

Діян 10, 25-26. 34-35. 44-48


           Сталося, що, коли увійшов Петро, то Корнилій зустрів його і, впавши до ніг, поклонився. Та Петро підвів його, кажучи: «Встань, я й сам людина!» Відкривши уста, Петро промовив: «Справді розумію, що Бог не є тим, хто зважає на зовнішню подобу, але в кожному народі той, хто боїться Його і чинить праведне, є Йому милий». Коли Петро ще промовляв ці слова, то Дух Святий зійшов на всіх, які слухали слово. І віруючі з обрізаних, які прийшли з Петром, були приголомшені тим, що й на язичників пролився дар Святого Духа, бо чули, як вони говорили мовами і величали Бога. Тоді Петро сказав: «Хіба може хто стримати воду, щоб не хрестилися ті, хто одержав Святого Духа, як і ми?» І звелів хрестити їх в Ім’я Ісуса Христа. Тоді вони попросили його залишитися в них на декілька днів. Слово Боже.

 

Серед народів Бог явив спасіння.

Пс 98(97), 1. 2-3аб. 3в-4 (П.: пор. 2б)


Заспівайте Господу нову пісню,

бо Він учинив чуда.

Мені вчинила спасіння Його правиця,

Його святе рамено.

Господь явив своє спасіння,

перед очима в народів відкрив свою справедливість.

Він згадав свою милість

і свою справедливість домові Ізраїля.

Всі кінці землі побачили,

спасіння нашого Бога.

Вигукуй Господу, вся земле, –

вигукуйте радісно, співайте і грайте!

Читання з Першого Послання святого апостола Йоана

1 Йн 4, 7-10

Улюблені, любімо одне одного, адже любов є від Бога, і кожний, хто любить, народився від Бога і знає Бога. Хто не любить, той не пізнав Бога, тому що Бог є любов. Божа любов до нас виявилася в тому, що Бог послав свого Єдинородного Сина у світ, щоб ми отримали життя через Нього. Любов не в тому, що ми полюбили Бога, а в тому, що Він полюбив нас і послав свого Сина як умилостивлення за наші гріхи.
Слово Боже.

 

Алілуя, алілуя, алілуя!

Якщо хто любить Мене, той буде зберігати Моє слово;

і Мій Отець любитиме його, і Ми прийдемо до Нього.

† Читання святого Євангелія від Йоана

Йн 15, 9-17

Того часу Ісус сказав своїм учням: «Як полюбив Мене Отець, так і Я полюбив вас; тож перебувайте в Моїй любові. Якщо будете зберігати Мої заповіді, то перебуватимете в любові Моїй, так само, як Я зберіг заповіді Мого Отця і перебуваю в Його любові. Це Я сказав вам, щоб Моя радість була в вас і щоб ваша радість була сповнена. Ось Моя заповідь: щоб ви любили один одного так, як Я вас полюбив. Більшої любові ніхто не має за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх. Ви – друзі Мої, якщо чините те, що Я заповідаю вам. Не називаю вас більше слугами, бо слуга не знає, що робить його пан; вас же назвав Я друзями, оскільки повідав вам усе, що почув від Мого Отця. Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас і настановив вас, щоб ви йшли та плід приносили, і щоби плід ваш залишався, аби те, що тільки попросите від Отця в Моє Ім’я, Він вам дав. Це заповідаю вам: щоб ви любили один одного». Слово Господнє.

Поділитись в соц.мережах

Comments: