Д У Ш П А С Т И Р С Ь К І     О Г О Л О Ш Е Н Н Я

   

 XIIІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

(26 червня 2022)

Детальніше...

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

21 квітня 2019 року наша парафія відсвяткувала найголовніше Свято для кожного християнина – світле Воскресіння Христове, завершивши тим самим Великий Тиждень Страстей і Воскресіння нашого Господа.

Великий Четвер – день встановлення Христом Таїнства Священства і Таїнства Євхаристії. На початку святкової Літургії Господньої Вечері парафіяни сердечно привітали священиків із днем встановлення Таїнства Священства й подякували їм за жертовне служіння. Настоятель парафії брат Матвій Стибурський, наслідуючи Христа в покорі і служінні ближньому, омив ноги дванадцятьом чоловікам, серед яких були священики нашої парафії. Після завершення Євхаристії Пресвяті Дари в процесії було перенесено до «темниці».

В Велику П’ятницю Літургія Страждань і Смерті Господньої розпочалася в тиші. Вівтар в цей день був повністю оголений: без розп’яття, свічок та обрусів. Священик – брат Леонід Кушнірук - із міністрантами в тиші підійшов до оголеного вівтаря, перед яким впав долілиць і певний час лежав мовчки. Після поклоніння хресту й Причастя Пресвяті Дари було перенесено до «Гробу Господнього», адорація при якому тривала до пізнього вечора п’ятниці та в суботу.

Велика Пасхальна ніч розпочалася Пасхальною Вігілією, яку Святий Августин назвав «матір’ю усіх вігілій». «Саме цієї ночі Христос, подолавши пута смерті, як переможець вийшов із відхлані» (Exultet).

Отже, всьому світу проголошена Добра Новина: «Христос воскрес! Воістину воскрес!»

Поділитись в соц.мережах

Comments:

Додати коментар


Захисний код
Оновити