Д У Ш П А С Т И Р С Ь К І     О Г О Л О Ш Е Н Н Я

   

 XIIІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

(26 червня 2022)

Детальніше...

28 квітня 2019 року, в Провідну Неділю, католицька Церква відзначала Свято Божого Милосердя, установлене 2000 року, з нагоди канонізації Сестри Фаустини Ковальської, апостолки Божого Милосердя.

Вже за традицією, в Провідну Неділю наші парафіяни, разом із настоятелем братом Матвієм Стибурським, процесією пройшли Центральною вулицею міста до міського цвинтара, щоб разом помолитися за душі померлих.

Під час процесії парафіяни зупинилися біля могили 33-річного священика Казиміра Мазура, колишнього настоятеля парафії, розстріляного більшовиками на подвір'ї храму в Красилові у серпні 1921 року під час урочистостей, присвячених Вознесінню Найсвятішої Матері Божої. Біля хреста, встановленого на могилі отця Казиміра, Брат Петро Куркєвіч прочитав коротку проповідь і помолився за померлих.

З нагоди Свята Божого Милосердя, під час ходи ми разом помолилися Коронку до Божого Милосердя. Вже на цвинтарі Брат Матей ще раз оголосив добру новину про Воскресіння Господнє, а також прочитав молитви, благаючи Господа про Його нескінченне милосердя і помилування душ тих, хто відійшов з цього світу. В короткій проповіді він нагадав, що в цьому світі все ще існують життєві негаразди, хвороби, смерть, але тільки тому, що ще не здійснилися всі Божі обітниці. Євреї мали обітницю від Бога про прихід Месії, але чекали на Христа століттями. Так і ми, маємо терпеливо і мужньо вистояти у вірі, очікуючи здійснення всіх Божих обітниць, в тому числі другий прихід Господа нашого Ісуса Христа, який вже переміг і цей світ, і смерть.

 

Поділитись в соц.мережах

Comments:

Додати коментар


Захисний код
Оновити