Д У Ш П А С Т И Р С Ь К І     О Г О Л О Ш Е Н Н Я

   

 XIIІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

(26 червня 2022)

Детальніше...

В неділю, 26 травня 2019 року, 17 дітей нашої парафії, пройшовши навчання із Катехизму і склавши спеціальний іспит, вперше прийняли Святе Причастя.

Перед Службою Божою, на сходах нашого Храму, діти отримали благословення від настоятеля парафії, брата Матвія Стибурського, і від батьків. Під час Літургії діти разом із батьками принесли дари Господу, зокрема, прекрасну нову Монстранцію.

Урочистість Першого Причастя – це завжди дуже зворушлива подія, яку з трепетом переживають не тільки діти, але й батьки, і всі присутні на святковій Літургії. Перед Причастям дітки відріклись від злого, визнали свою віру і пообіцяли постійно зростати в святості.

В Євангелії неділі Господь промовив до нас словами: «Мир залишаю вам, Мій мир Я даю вам. Не так, як світ дає, Я даю вам. Хай не тривожиться ваше серце і не лякається». Під час урочистої проповіді брат Матвій наголосив, що Господь, відходячи з цього світу до Отця, залишив нам найдорожче - Свій мир. І цей мир означає, що ми маємо зберігати спокій не тільки тоді, коли у нас все добре, і навколо немає проблем. Цей мир можна порівняти з глибинами океану, де тиша і спокій зберігаються незалежно від того, які шторми і цунамі вирують на поверхні океану. Тобто, незважаючи на всі зовнішні проблеми і труднощі, з якими зустрічаємося в нашому житті, мир Господній має зберігатися в глибинах нашої душі, не дозволяючи дияволу вкрасти його в нас. І саме такий мир – глибокий і постійний – ми отримуємо, приймаючи Господа в Святому Причасті.

На завершення урочистості батьки подякували настоятелю парафії брату Матвію і сестрі Рішарді, яка підготувала діток до цієї важливої і зворушливої події.

Після урочистої Служби парафіяни мали можливість продовжити святковий час, приєднавшись до мирної сімейної ходи, а також родинного фестивалю, який пройшов у цей день в Красилові. Сімейна хода розпочалася о 14.00 біля міського будинку культури, учасники пройшли вулицями міста на площу Незалежності, де о 15.00 розпочалася святкова програма.

Наша парафія прийняла активну участь у родинному фестивалі. Настоятель парафії брат Матвій прочитав коротку проповідь про важливість родини, а саме, батька і матері, в житті кожної людини. Місіонери роздавали релігійну літературу, організували майданчик співу, а також майстер-клас з альпінізму для дітей. Гість фестиваля з міста Дніпро, актор і режисер Павло Скурський виступив перед глядачами з короткою виставою К. Войтили «Лавка ювеліра». А на завершальній події фестиваля - «Матчі сім’ї» - змаганні футбольних команд батьків з дітьми брат Матвій забив вирішальний переможний гол.

Отже, мир Господній нехай буде з усіма нами!

Поділитись в соц.мережах

Comments:

Додати коментар


Захисний код
Оновити