Д У Ш П А С Т И Р С Ь К І     О Г О Л О Ш Е Н Н Я

   

ПАЛЬМОВА (ВЕРБНА) НЕДІЛЯ СТРАСТЕЙ ГОСПОДНІХ

Детальніше...

СВЯТ, СВЯТ, СВЯТ ГОСПОДЬ БОГ САВАОТ!

В неділю, 23 червня 2019 року, наша парафія разом з усією Римо-Католицькою церквою України відсвяткувала Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа, яка вшановує присутність Христа в Євхаристії.

Після ранішньої урочистої Святої Меси парафіяни традиційно вирушили в процесію з Пресвятими Дарами центральними вулицями нашого міста, зупиняючись біля чотирьох вівтарів і супроводжуючи процесію урочистими співами.

Під час зупинки біля першого вівтаря в своїй проповіді настоятель парафії брат Матвій Стибурський зазначив, що людині, створеній на образ і подобу Божу, для повноцінного життя недостатньо лише земного хліба. Земними приємностями можуть бути задоволені лише тварини. Людина, щоб бути щасливою, потребує Хліба Небесного, який живить нашу душу і сповнює наше серце. Цим Хлібом Небесним є Тіло і Кров Ісуса Христа, Господа нашого, які отримуємо в Святому Причасті.

Під час процесії дівчатка усипають дорогу пелюстками троянд, і всі діти славлять Господа словами: «Свят, свят, свят Господь Бог Саваот!»

Отже, нехай святий Господь сповнює нас Собою у Євхаристії!

Поділитись в соц.мережах

Comments:

Додати коментар


Захисний код
Оновити