Наші сестри

Від декількох років в нашій парафії сестра Магдалена і сестра Вероніка допомагають виховувати дітей і молодь до свідомого християнського життя.

„Ora et labora” молись та працюй, отож тривати в контемпляціїї і служити ближнім не занедбуючи жодного з цих елементів.

Духовність

„Бог мій і все в Пресвятому Таїнстві” це девіз нашого згромадження. Він нагадує, що сестри,  особливим чином віддані Серцю МаріЇ, присвячують себе молитві, праці та апостольству, стараючись поширювати культ Пресвятої Євхаристії. Блаженний Гонорат Козьмінський і Співзасновниця мати Анеля Годецька прагнули, щоб наше Згромадження було до глибини проникнуте духом Євангелія, а життя зосереджене на Ісусі Христі.

Герб є, певним чином, офіційною візитною карткою Згромадження. Він представляє собою зміст нашого життя – духовість і харизму – як єдине ціле. Важливим є кожен з його елементів.

Непорочне Серце Марії – серце, що горить полум’ям любові до Бога і людей, пробите мечем болю з приводу страждань Ісуса і постійних образ Господа людськими гріхами.

Гостія – знак присутності самого Бога, джерело справжньої і живої любові, осередок нашого духовного життя.

Дитятко Ісус – смиренність Божого Сина найбільше проявляється в моменті Втілення, коли Він узяв на Себе людське тіло, щоб бути «Богом з нами». Він вчить нас смирення, а разом із тим – укриття.

Схрещені долоні Ісуса і св. Франціска з Ассізі – символ францисканської духовності.

 

Укрите життя

Укрите життя є життям без привілеїв і слави, школою самовідречення і смирення. Укрите перед світом життя – це прямування до християнської досконалості без жодних чернечих ознак. Цим самим ми уподібнюємося до Святого Сімейства. Матір Божа жила, як звичайна жінка, не виявляючи нікому тайни свого серця; ніхто також не знав про Божество Ісуса до часу Його публічної діяльності. 
Укриттям має бути охоплене наше життя, а не наша віра.

Дізнайся більше про сестер: Офіційна сторінка Малих Сестер в Україні.

Поділитись в соц.мережах

Comments: