Д У Ш П А С Т И Р С Ь К І     О Г О Л О Ш Е Н Н Я

   

XIX НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

Детальніше...

Що наповнює наше життя? Що складає його сенс? Куди ми біжимо і навіщо?... І ще безліч подібних питань… Як важливо часом зупинитися і запитати себе і Бога про це. І не лише про це.

Так важливо і необхідно для кожного з нас провести день лише з Богом, залишити усі свої справи і повністю віддати Йому цілий день свого життя, просто побути з Ним…І саме в цей час, коли ми зосереджені на Тому, хто створив нас і віддав за кожного з нас Своє життя, можемо почути вглибині свого серця Його голос. День зосередження – це особливий день, тому що весь час проводимо з Ісусом. 


День зосередження є днем пробудження від сірої буденності. Він дарує нові сили і наснагу для життя, має на меті наближення Божого Слова, пробудження та зміцнення віри, заклику до зміни способу мислення та способу життя.

Такий особливий день пережили нещодавно, у світле свято Благовіщення, що стало початком нашого спасіння, учасники однієї з чисельних групок парафії Пресвятого Серця Ісуса. Аби ніщо не відволікало від цілковитого перебування з Богом та зосередженні лише на Ньому, цей день учасники групки провели в монастирі ордену отців Капуцинів при костелі Святого Івана Хрестителя, що у м.Старокостянтинові.

17522632 1939884729573953 4188869640571965852 n

Чудово організували та вели духовними стежками, що включали в себе молитви, конференції, адорацію, біблійну зустріч та прославу, тих, хто шукає Бога та відкриває своє серце для зустрічі з Ним, брат Збишек та сестра Едита зі згромадження Сестер Марії у Святому Дусі (м.Красилів).

Неповторний день духовної віднови…Після нього відчувається справжня радість і наповненість серця, якою хочеться ділитись з ближніми. Це час, який допоміг тим, хто переживав його, зібрати всі свої духовні сили,  почути голос Божий та відчути потребу і бажання нести світло тим, кого зустрінуть на шляху.

Поділитись в соц.мережах

Comments:

Додати коментар


Захисний код
Оновити